ANTALYA ARiSTON SERViSi

 

         Ariston Teknik Servisi ÇaGRI Merkezi :

0532 650 79 69

Ariston Servisi olarak Ariston Beyaz eşya kategorisinde Ariston Buzdolabı,Ariston Çamaşır Makinesi,Ariston Bulaşık Makinesi,Ariston Fırın ve Ariston cihazlarınızın sorunları ile ilgili arayacağınız nokta antalyateknikservis.net 'e hoşgeldiniz.

Sorunla ilgili öncelikle "cihaz kitapçığında" olası sorunlarla ilgili bölümden yardım alınız.Şayet Ariston marka cihazınızın sorunu teknik veya kullanıcıdan kaynaklı sorunlar ise Ariston Servisi Çağrı Merkezini arayıp şikayetinizi bildirebilirsiniz.

Şikayetinizi bildirdikten hemen sonra gezici Ariston Servisi ekiplerimiz sizleri arayarak sorunu çözmek için yanınıza gelecek ve size problemin kaynağını bildirecektir..Bundan sonra yapacağınız tek sey Ariston marka cihazınızı Ariston Servisine yaptırmak isteyip istemeyeceğiniz.

Ariston Servisi profesyonel ekibiyle müşterilerinin takdirini kazanarak geniş bir referans yelpazesi oluşturmuştur.

Ariston Servisi %100 Müşteri Memnuniyeti ve Güvenilir Teknik Servisiniz sloganını firmanın vizyonu haline getirmiş olup bundan hareketle müşterilerine Ariston Servisi olarak hizmet etmektedir.

Ariston Servisini nasIl ÇAGIrabilirim ?

  0532 650 79 69 numarali Ariston Servisi Çağrı Merkezimizden bizleri arayarak şikayetinizi iletebilirsiniz.

Ariston Buzdolabı servisi , Ariston Çamaşır Makinesi Servisi , Ariston Bulaşık Makinesi Servisi, Ariston Ankastre Servisi Çağrı Merkezilerine ait numaralardan servis hizmeti alabilirsiniz.