ANTALYA VESTEL SERViSi

 

Vestel Teknik Servisi ÇaGRI Merkez : 0532 650 79 69

Vestel Servisi olarak Vestel Beyaz eşya kategorisinde Vestel Buzdolabı,Vestel Çamaşır Makinesi,Vestel Bulaşık Makinesi,Vestel Fırın ve Vestel cihazlarınızın sorunları ile ilgili arayacağınız nokta antalyateknikservis.net e hoşgeldiniz.

Sorunla ilgili öncelikle "cihaz kitapçığında" olası sorunlarla ilgili bölümden yardım alınız.Şayet Vestel marka cihazınızın sorunu teknik veya kullanıcıdan kaynaklı sorunlar ise Vestel Servisi Çağrı Merkezini arayıp şikayetinizi bildirebilirsiniz.

Şikayetinizi bildirdikten hemen sonra gezici Vestel Servisi ekiplerimiz sizleri arayarak sorunu çözmek için yanınıza gelecek ve size problemin kaynağını bildirecektir..Bundan sonra yapacağınız tek sey Vestel marka cihazınızı Vestel Servisine yaptırmak isteyip istemeyeceğiniz.

Vestel Servisi profesyonel ekibiyle müşterilerinin takdirini kazanarak geniş bir referans yelpazesi oluşturmuştur.

Vestel Servisi %100 Müşteri Memnuniyeti ve Güvenilir Teknik Servisiniz sloganını firmanın vizyonu haline getirmiş olup bundan hareketle müşterilerine Vestel Servisi olarak hizmet etmektedir.

Vestel Servisini nasIl ÇAGIrabilirim ?

  0532 650 79 69 numarali Vestel Servisi Çağrı Merkezimizden bizleri arayarak şikayetinizi iletebilirsiniz.

Vestel Buzdolabı servisi , Vestel Çamaşır Makinesi Servisi , Vestel Bulaşık Makinesi Servisi, Vestel Ankastre Servisi Çağrı Merkezilerine ait numaralardan servis hizmeti alabilirsiniz.